TV Steenbergen

Senioren

Senioren Clubkampioenen

HEREN ENKEL

 

1973 JAN MULDER

1974 JAN MULDER

1975 JAN MULDER

1976 T.BUYZEN

1977 JAN MULDER

1978 TON BUYZEN

1979 JAN MULDER

1980 JAN MULDER

1981 PETER VERBEEK

1982 JAN MULDER

1983 PETER VERBEEK

1984 MARK VAN DE KIEBOOM

1985 R. BOOY

1986 PETER VERBEEK

1987 EDWIN SUIKERBUIK

1988 EDWIN SUIKERBUIK

1989 EDWIN SUIKERBUIK

1990 JOB PIJPERS

1991 HARRY VAN BROEKHOVEN

1992TON BUYZEN

1993 HARRY VAN BROEKHOVEN

1994 BAS VAN MERIËNBOER

1995 BAS VAN MERIËNBOER

1996 HARRY VAN BROEKHOVEN

1997 JEROEN HAGE

1998 JEROEN HAGE

1999 TIJN STOELDRAAIER

2000 MAARTEN DE JONG

2001 MAARTEN DE JONG

2002 PAUL GRONDMAN

2003 YORAM HILKHUIJSEN

2004 ROLF VAN DER WEEGEN

2005 YORAM HILKHUIJSEN

2006 YORAM HILKHUIJSEN

2007 YORAM HILKHUIJSEN

2008 YORAM HILKHUIJSEN

2009 JEROEN HELMONS

2010 JEROEN HELMONS

2011 JEROEN HELMONS

2012 TIJN STOELDRAIJER

2013 TOM VAN DER MINNEN

2014 YORAM HILKHUIJSEN

2015 TOM VAN DER MINNEN

2016 MITCH KRENS

 

DAMES ENKEL

 

1973 THEA VAN DE WIELEN

1974 THEA VAN DE WIELEN

1975 AD VAN HEREL

1976 RIET HUYSMANS

1977 RIET HUYSMANS

1978 ANS DE KLIJN

1979 M.VAN HEREL

1980 WILLEMIEN BROOYMANS

1981 WILLEMIEN BROOYMANS

1982 M.VAN HEREL

1983 WILLEMIEN BROOYMANS

1984 WILLEMIEN BROOYMANS

1985 LARISSA ZELDENRIJK

1986 LARISSA ZELDENRIJK

1987 MABEL MANGNUS

1988 ANKA KRUIK

1989 LARISSA ZELDENRIJK

1990 SANDY MANGNUS

1991 SANDY MANGNUS

1992 ANKA KRUIK

1993 SASKIA MULDER

1994 PAULINE VAN HESTEREN

1995 ANKA KRUIK

1996 ANKA KRUIK

1997 SANDY MANGNUS

1998 ANKA KRUIK

1999 WILMA KOENRAADT

2000 INGEBORG ROKS

2001 INGEBORG ROKS

2002 INGEBORG ROKS

2003 INGEBORG ROKS

2004 INGEBORG ROKS

2005 INGEBORG ROKS

2006 INGEBORG ROKS

2007 KIM DE BRUIJN

2008 KIM DE BRUIJN

2009 KIM DE BRUIJN

2010 LIEKE VAN DONGEN

2011 LIEKE VAN DONGEN

2012 KIM DE BRUIJN

2013 JULIA VAN TUIJLL VAN SEROOSKERKEN

2014 -NIET GESPEELD

2015 -NIET GESPEELD

2016   NIET GESPEELD

DAMESDUBBEL

 

1973 A.VAN HEREL – TH.VAN DE WIELEN

1974 A.VAN HEREL – TH.VAN DE WIELEN

1975 A.VAN HEREL – W.BROOYMANS

1976 A.VAN HEREL – I.HERMUS

1977 W.BROOYMANS – A.VAN HEREL

1978 J.VAN HEREL – N.SCHOENMAKERS

1979 M.VAN HEREL – R.HUYSMANS

1980 W.BROOYMANS – J.VAN HEREL

1981 W.BROOYMANS – J.VAN HEREL

1982 W.BROOYMANS – J.VAN HEREL

1983 W.BROOYMANS – J.VAN HEREL

1984 Y.KOUWEN – D.VAN DE WEEGEN

1985 M.MANGNUS – J.MULJONO

1986 W.KOENRAADT – L.ZELDENRIJK

1987 S.DE BRUYN – W.KOENRAADT

1988 M.MANGNUS – J.MULJONO

1989 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1990 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1991 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1992 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1993 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1994 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1995 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1996 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1997 SANDY MANGNUS – SASKIA MULDER

1998 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

1999 ANKA KRUIK – SANDY MANGNUS

2000 ANJA IRIKS EN CARIEN LIGTENBERG

2001 FEMKE FAASEN EN CARIN ROMBOUTS

2002 INGEBORG ROKS EN ANNEMARIE JANSEN

2003 CARIEN FREE EN ANJA IRIKS

2004 ANNABEL TOUSSA EN IRMA V.D. WEEGEN

2005 FLEUR VAN MEER EN LIEKE VAN DONGEN

2006 FLEUR VAN MEER EN LIEKE VAN DONGEN

2007 FLEUR VAN MEER EN LIEKE VAN DONGEN

2008 FLEUR VAN MEER EN FEMKE DE KOCK

2009 FLEUR VAN MEER EN LIEKE VAN DONGEN

2010 FLEUR VAN MEER EN LIEKE VAN DONGEN

2011 LENIE SCHOT EN LYDIA GOSSELINK

2012 KIM DE BRUIJN EN LIEKE VAN DONGEN

2013 KIM DE BRUIJN EN LIEKE VAN DONGEN

2014 FLEUR VAN MEER EN MALOU VAN MEER

2015 JOSE VAN AGTMAAL EN ANNEMIE MAAS

2016 JOSE VAN AGTMAAL EN ANNEMIE MAAS

HEREN DUBBEL

 

1973 R. VAN DE HEIJDEN – J. VOGELAAR

1974 J.MULDER – W.SALTERS

1975 J.MULDER – W.SALTERS

1976 T.BUYZEN – K.SCHOUTEREN

1977 J.MULDER – C.SUIKERBUIK

1978 M.VAN DE KIEBOOM – H.KURVERS

1979 R.MEKEIIENKAMP – J.MULDER

1980 M.VAN DE KIEBOOM – H.KURVERS

1981 M.VAN DE KIEBOOM – H.KURVERS

1982 M.VAN DE KIEBOOM – H.KURVERS

1983 J.MULDER – P.VERBEEK

1984 H.KURVERS – J.MULDER

1985 J.PYPERS – H.NYENHUIS

1986 J.PYPERS – J.MULDER

1987 J.VAN KAN – E.SUIKERBUIK

1988 J.PYPERS – E. SUIKERBUIK

1989 J.PYPERS – E. SUIKERBUIK

1990 J.PYPERS – J.VOGELAAR

1991 H.VAN BROEKHOVEN – J.VOGELAAR

1992 A.BOON – B.VAN MERRIËNBOER

1993 A.BOON – B.VAN MERRIËNBOER

1994 A.BOON – B. VAN MERRIËNBOER

1995 A.BOON – B. VAN MERRIËNBOER

1996 A.BOON – B. VAN MERRIËNBOER

1997 JEROEN HAGE – JOS CUELENAERE

1998 JOHN HEIJNEN – JOHN V.D. KASTEELE

1999 MAARTEN DE JONG EN ROLF VAN DE WEEGEN

2000 MAARTEN EN MAURITS DE JONG

2001 MAARTEN DE JONG EN ROLF VAN DE WEEGEN

2002 R-J TIMMERMANS EN YORAM HILKHUIJSEN

2003 MAARTEN DE JONG EN ROLF VAN DE WEEGEN

2004 MAARTEN DE JONG EN ROLF VAN DE WEEGEN

2005 JEROEN HELMONS EN MATS VERMEULEN

2006 YORAM HILKHUIJSEN EN R-J TIMMERMANS

2007 IVO BOLDERS EN DENNIS MELIEF

2008 JEROEN HELMONS EN MARCO VAN HERPEN

2009 JEROEN HELMONS EN MARCO VAN HERPEN

2010 JEROEN HELMONS EN MARCO VAN HERPEN

2011 JEROEN HELMONS EN PATRICK WILLIGERS

2012 JEROEN HELMONS EN TIJN STOELDRAIJER

2013 JEROEN HELMONS EN TIJN STOELDRAIJER

2014 JEROEN HELMONS EN TIJN STOELDRAIJER

2015 YORAM HILKHUIJSEN EN MARK TRAMPE

2016 JEROEN HELMONS EN MARCO VAN HERPEN

GEMENGDDUBBEL

 

1973A.VAN HEREL – J.MULDER

1974 R.KURVERS – J.MULDER

1975 H.SALTERS – J.MULDER

1976 J.VAN HEREL – J.MULDER

1977 W.BROOYMANS – T.BUYZEN

1978 R.KOUTERS – J.MULDER

1979 N.SCHOENMAKERS – R.MEKELENKAMP

1980 R.KOUTERS – R.MEKELENKAMP

1981 R.KOUTERS – E.KLAARHAMER

1982 M.VAN HEREL – M.VAN DE KIEBOOM

1983 W.BROOYMANS – T.BUYZEN

1984 W.BROOYMANS – T.BUYZEN

1985 M.SCHOENMAKERS – J.MULDER

1986 M.SCHOENMAKERS – J.MULDER

1987 M.MANGNUS – E.SUIKERBUIK

1988 M.MANGNUS – E.SUIKERBUIK

1989 L.DE HAAS – A.VALK

1990 W.KOENRAADT – J.PIJPERS

1991 S.MULDER – B.VAN MERRIËNBOER

1992 A.KRUIK – B.VAN MERRIËNBOER

1993 A.KRUIK – B.VAN MERRIËNBOER

1994 VINCENT EN PAULINE VAN HESTEREN

1995 VINCENT EN PAULINE VAN HESTEREN

1996 SANDY MANGNUS – MARK VAN MERRIËNBOER

1997 ANNEM. V BROEKHOVEN – MARIO KOEVOETS

1998 TINEKE DE JONG – MAARTEN DE JONG

1999 A.VAN BROEKHOVEN EN MARIO KOEVOETS

2000 INGEBORG ROKS EN MAARTEN DE JONG

2001 ANKA KRUIK EN MAARTEN DE JONG

2002 IRMA V.D. WEEGEN EN PATRICK WILLIGERS

2003 ANNEMIE MAAS EN LOUIS MAAS

2004 LIEKE VAN DONGEN EN YORAM HILKHUIJSEN

2005 FLEUR VAN MEER EN MARCO V.D. VELDEN

2006 LIEKE LIGTENBERG EN  MARCO V. HERPEN

2007 LIEKE LIGTENBERG EN  MARCO V. HERPEN

2008 ANNEMIE MAAS EN MARCO VAN HERPEN

2009 KIM DE BRUIJN EN JEROEN HELMONS

2010 LIEKE LIGTENBERG EN TIJN STOELDRAAIJER

2011 LYDIA GOSSELINK EN GERT-JAN STRUIJER

2012 LIEKE VAN DONGEN EN BAS VREUGDE

2013 XIRA VAN BENTEN EN JEROEN HELMONS

2014 XIRA VAN BENTEN EN JEROEN HELMONS

2015 XIRA VAN BENTEN EN JEROEN HELMONS

2016 ANJA IRIKS EN PATRICK WILLEGERS

GEWONNEN

 

 

HE JAN MULDER 7X

YORAM HILKHUIJSEN 6X

DE INGEBORG ROKS 7X

ANKA KRUIK 5X , 

WILLEMIEN BROOYMANS 4X

KIM DE BRUIJN 4X

GD JAN MULDER 7X

JEROEN HELMONS 4X

HD JEROEN HELMONS 9X

JAN MULDER 7X

JOB PIJPERS, AD BOON, BAS VAN MERRIENBOER, HUUB KURVERS,

MAARTEN DE JONG  , 6X

ROLF VAN DER WEEGEN  4X

MARCO VAN HERPEN 4X

 

DD SANDY MANGNUS 10X

ANKA KRUIK   9X

LIEKE VAN DONGEN 7X

WILLEMIEN BROOYMANS 5X

FLEUR VAN MEER  7x