TV Steenbergen

Indeling voorjaarscompetitie 2019

De indeling en het programma van de voorjaarscompetitie 2019 is bekend.
Om jouw programma te bekijken klik op de blauwe competitie naam. Je wordt dan doorverwezen naar de KNLTB-website.

Heel veel succes!



OPSTELLING COMPETITIETEAMS TVS 2019 – JEUGD  
ZONDAG GEMENGD 10 T/M 14 JAAR
TEAM 21: Steenbergen 1 2e klasse / Afd. 21 2DE + 2HE + DD + HD + 2GD Bandbreedte 17,49 Standaard competitiebal
Evie Nolden
Li Fen Verstappen
Thomas de Hoog
Youri Plompen
Wessel Scherpenisse
Björn Ossenblok
Bette van der Hoeven
ZONDAG JONGENS 11 T/M 17 JAAR
TEAM 22: Steenbergen 1 2e klasse / Afd. 32 4HE + 2HD Bandbreedte 16,92 Standaard competitiebal
Kyle Zantboer
Remco Koolen
Melvin Adriaanse
Sam van Caam
Sibert Bom
Sjef Smits
ZONDAG JONGENS 11 T/M 17 JAAR
TEAM 23: Steenbergen 2 2e klasse / Afd. 42 4HE + 2HD Bandbreedte 16,92 Standaard competitiebal
Thije Nolden
Maurice van Duijn
Melle Brouwers
Arnoud van de Ven
Rens Cooijman
Luuk Zoetekouw
Koen van Adrichem
ZONDAG MEISJES 11 T/M 17 JAAR
TEAM 24: Steenbergen 1 2e klasse / Afd. 34 4DE + 2DD Bandbreedte 17,15 Standaard competitiebal
Floortje de Waal
Anne de Vos
Marit Heshof
Isabel Uitdewillige
ZONDAG GROEN 2
TEAM 25: Steenbergen 1 Afdeling 32
Jette de Ron
Lynn van de Kasteele
Matthijs Mol
Dirk Heshof
Fay Gravestein
ZONDAG ORANJE
TEAM 26
Julie Metkemeijer
Zoë Wensink
Daphne van de Par
Mathieu Verkouter
Jayson Heijdenrijk

OPSTELLING COMPETITIETEAMS TVS 2019 – SENIOREN
 
ZONDAG GEMENGD DUBBEL
TEAM 1: Steenbergen 1
2e klasse / Afd. 12
DD + HD +2GD Bandbreedte 16,21 Standaard competitiebal
Peter van der Minnen (Cap)
Veerle van Oeffelen
Lotte van der Minnen
Ellen van der Minnen
Judith van Oeffelen
Peter Kraaijbeek
ZONDAG DAMES
TEAM 2: Steenbergen 1 5e klasse / Afd. 28 4DE + 2DD Bandbreedte 15,45 Standaard competitiebal
Cameron Schneiderberg (Cap)
Lisa de Hoog
Marijke Uitdewilligen
Sophie Aerts
Lotte Heshof
Xiu Verstappen
ZATERDAG HEREN 17+
TEAM 3: Steenbergen 1 4e klasse / Afd. 47 4HE + 2HD Bandbreedte 13,83 Standaard competitiebal
Jurgen de Vriend (Cap)
Benny Buuron
Gert Gosselink
Robert Teeuw
Rolf Theuns
ZATERDAG HEREN DUBBEL 17+
TEAM 4: Steenbergen 1 1e klasse / Afd. 8 4HD Bandbreedte 11,32 Standaard competitiebal
Jordy Knop (Cap)
Mitch Krens
Mario Koevoets
Richard van Sabben
Maurice Puype
Patrick Willegers
Wouter Cuelenaere
Ramon van Koppen
ZATERDAG HEREN DUBBEL 17+
TEAM 5: Steenbergen 2 3e klasse / Afd. 29 4HD Steenbergen 1 Bandbreedte 15,93 Standaard competitiebal
Ton Hartmanns (Cap)
Tinus Iriks
Rob Valk
Robert de Koning
Ton van Steenpaal
Riny Plompen
ZATERDAG DAMES DUBBEL 17+
 TEAM 6: Steenbergen 1  3e klasse / Afd. 14  4DD  Bandbreedte 15,15  Standaard competitiebal
 Claudia Tak (Cap)
 Angelique de Koning
 Nicole Bakker
 Marianne Kraak
 Jolanda de Koning
 Meriam Bierkens
ZATERDAG GEMENGD 17+
TEAM 7: Steenbergen 1 3e klasse / Afd. 76 DE + HE + DD + HD + GD Bandbreedte 14,46 Tretorn competitiebal
Wim de Kock (Cap)
Marjan de Kock-Raats
Marja Knop-Minheere
Anja Iriks-v/d Heyden
Mattie van Schilt
Frank Knop
Piet Iriks
Johan van Gils
ZATERDAG GEMENGD DUBBEL 17+
TEAM 8: Steenbergen 1 3e klasse / Afd. 33 DD + HD + 2GD Bandbreedte 14,77 Standaard competitiebal
Lenie Schot (Cap)          
Piet Schot
Jacqueline Bergman
Ronald Bergman
Ada Koren
Peter van Wesel
VRIJDAGAVOND HEREN DUBBEL 35+
TEAM 9: Steenbergen 1 1e klasse / Afd. 6 4HD Bandbreedte 12,34 Standaard competitiebal
John van de Kasteele (Cap)
Wim de Ron
Gert Gosselink
Ronald Bergman
Jean-Paul Fleurbaay
Willem van Wijngaarden
Pieter Kramer
Hauk Breedveld
Jorg de Bont
VRIJDAGAVOND HEREN DUBBEL 35+
TEAM 10: Steenbergen 2 3e klasse / Afd. 19 4HD Bandbreedte 15,03 Standaard competitiebal
John Bakx (Cap)
Rick Martens
Boudein Bikkel
Peter Kraaijbeek
Ronald Ligtenberg
VRIJDAGAVOND HEREN DUBBEL 35+
TEAM 11: Steenbergen 3 4e klasse / Afd. 38 4HD Bandbreedte 16,86 Standaard competitiebal
Jan van Duijn (Cap)
Loek van Adrichem
Robbert Boerman
Pieter Geers
Ruud Ghering
John de Weert
VRIJDAGAVOND DAMES DUBBEL 17+
TEAM 12: Steenbergen 1 1e klasse / Afd. 22 4DD Bandbreedte 13,41 Standaard competitiebal
Esther Theuns (Cap)
Femke de Kock
Ester Gebuis-Bolders
Arienne Simons
Daphne Mol
Annelieke van Meel
Annemieke van den Berg
VRIJDAGAVOND DAMES DUBBEL 17+
TEAM 13: Steenbergen 2 3e klasse / Afd. 63 4DD Bandbreedte 16,64 Standaard competitiebal
Dorith van Hoof (Cap)
Manon van Oers
Rosanne van den Eijnden
Iris Wijgergangs
Maartje Brooijmans
Maaike van Hoof
VRIJDAGAVOND DAMES DUBBEL 17+
TEAM 14: Steenbergen 3 3e klasse / Afd. 63 4DD Bandbreedte 16,64 Standaard competitiebal
Diana Gosselink (Cap)
Ilse Plompen
Natasja van der Sanden
Ilona Lodewijk
Patricia Gosselink
VRIJDAGAVOND DAMES DUBBEL 35+
TEAM 15: Steenbergen 1 2e klasse / Afd. 14 4DD Bandbreedte 14,63 Standaard competitiebal
Marijke Marsman (Cap)
Antoinette Claerhoudt
Elice Segers
Esther Grootegoed
Ellie Rooms
Lia van Wesel
VRIJDAGAVOND DAMES DUBBEL 35+
TEAM 16: Steenbergen 2 3e klasse / Afd. 29 4DD Bandbreedte 16,22 Standaard competitiebal
Melanie Vlietstra (Cap)
Anouk Wensink
Karin van Luijk
Wendy Drenth
Judith Kroon
Brigitte Nolden
VRIJDAGMIDDAG HEREN 50+
TEAM 17: Steenbergen 1 1e klasse / Afd. 3 4HD Bandbreedte 14,01 Standaard competitiebal
Joop Stoeldraijer (Cap)
Gert Reijerkerk
Aad Toussaint
Jos Bolders
Peter van Wesel
Jaap Groenendijk
DINSDAGOCHTEND DAMES DUBBEL
TEAM 18: Steenbergen 1 1e klasse / Afd. 11 4DD Bandbreedte 13,73 Standaard competitiebal
Jaqueline van de Ven (Cap)
Jose van Adrichem-Fransen
Bernadette Savelkouls-Vissers
Annette de Vreede
Miriam Zoetekouw
DINSDAGOCHTEND DAMES DUBBEL  
 TEAM 19: Steenbergen 2  3e klasse / Afd. 2  4DD  Bandbreedte 16,61  Standaard competitiebal
 Conny van der Ree (Cap)
 Jacqueline Pasmans-Ooms
 Liesbeth Koenraadt
 Thea Willems
 Tineke Verbeek-Schipper
 Ineke Timmermans
      DINSDAGOCHTEND DAMES DUBBEL
 TEAM 20: Steenbergen 3  3e klasse / Afd. 1  4DD  Bandbreedte 16,61  Standaard competitiebal  
 Rianne Buuron (Cap)  
 Jeanine Kardux  
 Dimphy van Nieuwenhuyzen  
 Rita Broeders  
 Bianca Konings  
 Judith van Oord  
 Nancy van Verseveld  
 Jolanda Visser  
 Cecile Bovee  

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *