TV Steenbergen

Opstelling Najaarscompetitie 2018

OPSTELLING COMPETITIETEAMS TVS 2018 – NAJAARSCOMPETITIE

 

LANDELIJKE COMPETITIE – ZONDAG
GEMENGD
TEAM 1: Gemengd 1

4e klasse / Afd. 17

DE + HE + DD + HD + GD

Peter van der Minnen (Cap)
Robert van Merrienboer
Peter Kraaijbeek
Ellen van der Minnen
Lotte van der Minnen
Judith van Oeffelen
Veerle van Oeffelen

 

LANDELIJKE COMPETITIE – ZATERDAG
HEREN 17+ DAMES 17+
TEAM 2: Heren 1

3e klasse / Afd. 19

4HD

TEAM 3: Dames 1

2e klasse / Afd. 19

4DD

Ton Hartmanns (Cap) Jacqueline Bergman (Cap)
Robert de Koning Lydia Gosselink
Riny Plompen Sandra van Veen
Tinus Iriks Addie Laane
Ton van Steenpaal Claudia van Dijk
Ad A. Theuns (13913689)
Ronald Bergman

 

LANDELIJKE COMPETITIE – ZATERDAG
DAMES 17+ GEMENGD 17+
TEAM 4: Dames 2

4e klasse / Afd. 41

4DD

TEAM 5: Gemengd 1

3e klasse / Afd. 44

DD + HD + 2GD

Claudia Tak (Cap) Ada Koren (Cap)
Nicole Bakker Peter van Wesel
Esther van Duijn José van Agtmaal
Angelique de Koning Aad Segers
Meriam Bierkens Elice Segers
Patricia Gosselink Gert-Jan Struijer
Marian Kamminga

 

 

LANDELIJKE COMPETITIE – VRIJDAG
DAMES 17+ DAMES 35+
TEAM 6: Dames 1

2e klasse / Afd. 60

4DD

TEAM 7: DAMES 1

3E klasse / Afd. 79

4DD

Dorith van Hoof (Cap) Mélanie Vlietstra (Cap)
Iris Wijgergangs Brigitte Nolden
Rosanne van den Eijnden Judith Kroon
Maartje Brooijmans Anouk Wensink
Manon van Oers Wendy Drenth
Karin van Luyk

 

 

LANDELIJKE COMPETITIE JEUGD – ZONDAG
JONGENS 11 t/m 17 JAAR JONGENS 11 t/m 17 JAAR
TEAM 8: Jongens 1

3e klasse / Afd. 49

4HE + 2HD

TEAM 9: Jongens 2

3e klasse / Afd. 33

4HE + 2HD

Arnoud van de Ven Remco Koolen
Koen van Adrichem Sam van Caam
Maurice van Duijn Melvin Adriaansen
Rens Cooijman Kyle Zantboer
Thije Nolden Melle Brouwers
Rick Verhoeven

 

 

LANDELIJKE COMPETITIE JEUGD – ZONDAG
MEISJES 11 t/m 17 JAAR  
TEAM 10: Meisjes 1

3e klasse / Afd. 33 

4DE + 2DD

Lisa de Hoog
Xiu Verstappen
Sophie Aerts
Cameron Schneiderberg
Marijke Uitdewilligen
Lotte Heshof

 

 

LANDELIJKE COMPETITIE JEUGD – ZONDAG
GEMENGD 10 t/m 14 JAAR GEMENGD 10 t/m 14 JAAR
TEAM 11: Gemengd 1

2e klasse / Afd. 39 

DE + HE + DD + HD + GD

TEAM 12: Gemengd 2

2e klasse / Afd. 29 

DE + HE + DD + HD + GD

Evie Nolden Isabel Uitdewilligen
Bette van der Hoeven Anne de Vos
Li Fen Verstappen Marit Heshof
Wessel Scherpenisse Björn Ossenblok
Youri Plompe Sjoerd Bijlsma
Thomas de Hoog Floortje de Waal

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *