TV Steenbergen

Voorjaarscompetitie

Ingeschreven teams

De teamindelingen voor de voorjaarscompetitie 2018 zijn bekend. Via de site van de KNLTB komt u op de teampagina van TV Steenbergen. Selecteer in deze lijst uw team om de wedstrijden te bekijken.

Indeling van de jeugdteams vind u onderaan deze pagina

OPSTELLING COMPETITIETEAMS TVS 2018 – SENIOREN

LANDELIJKE COMPETITIE  ZONDAG DAMES

TEAM 1: Dames 1 / Overgangsklasse  4DE + 2DD TEAM 2: Dames 2 / 4e klasse

4DE + 2DD

Xira van Benten (Cap) Ellen van de Minnen (Cap)
Charlotte van Velthoven Judith van Oeffelen
Genora Piepenbroek Veerle van Oeffelen
Leonie van Egeraat Astrid Bouman
Kim de Bruijn Dorith Bouman
Maud de Moor Lotte van de Minnen

 

 

OVERIGE COMPETITIE IS DISTRICTCOMPETITIE

ZATERDAG HEREN 17+

TEAM 3: Heren 1 / 4e klasse

4HE + 2HD

Jurgen de Vriend (Cap)
Marco Bergman
Robert Teeuw
Benny Buuron
Gert Gosselink
Rolf Theuns

ZATERDAG HEREN 35+

TEAM 4: Heren 1 / 2e klasse

4HD

Ton Hartmanns (Cap)
Martinus Iriks
Rob Valk
Robert de Koning
Riny Plompen

 

 

ZATERDAG DAMES 17+

 

TEAM 5: Dames 1 / 1e klasse

2DE + 3DD

Patricia Gosselink (Cap)
Lydia Gosselink
Sandra van Veen
Karin van Opdorp
Lia van Wesel
Addie Laane


ZATERDAG DAMES 35+

 

 TEAM 6: Dames 1 / 1e klasse

 4DD

 Claudia Tak (Cap)
 Angelique de Koning
 Nicole Bakker
 Marianne Kraak
 Jolanda de Koning
 Meriam Bierkens

ZATERDAGMIDDAG GEMENGD 17+

 

TEAM 7: Gemengd 1 / 3e klasse

DE + HE + DD + HD + GD

TEAM 8: Gemengd 2 / 4e klasse

DE + HE + DD + HD + GD

Wim de Kock (Cap) Lenie Schot (Cap)
Marjan de Kock Piet Schot
Marja Knop Jacqueline Bergman
Anja Iriks Ronald Bergman
Mattie van Schilt Ada Koren
Frank Knop Peter van Wesel
Piet Iriks
Johan van Gils

VRIJDAGAVOND HEREN 17+

TEAM 9: Heren 1 / 2e klasse

4HD

Jordy Knop (Cap)
Mitch Krens
Mario Koevoets
Richard van Sabben
Maurice van Puype
Patrick Willegers
Ramon van Koppen

VRIJDAGAVOND HEREN 35+

 

TEAM 10: Heren 1 / 2e klasse

4HD

TEAM 11: Heren 2 / 2e klasse

4HD

John van de Kasteele (Cap) Kevin Boerma (Cap)
Wim de Ron Ivo Bolders
Jorg de Bont Raymond de Kock
Ronald Bergman Pieter Abresch
Jean Paul Fleurbaay Steven Gebuis
Gert Gosselink
Willem van de Wijngaarden

 

VRIJDAGAVOND HEREN 35+

 

TEAM 12: Heren 3 / 3e klasse

4HD

TEAM 13: Heren 4 / 3e klasse

4HD

John Bakx (Cap) Robert van Merrienboer (Cap)
Boudein Bickel Peter van der Minnen
Ronald Huijgens Cliff Sayers
Peter Kraaijbeek Frank de Koning
Rick Martens Ronald van Dessel
Ronald Ligtenberg
TEAM 14: Heren 5 / 4e klasse

4HD

TEAM 15: Heren 6/ 4e klasse

4HD

Ad Theuns (Cap) Jan van Duijn (Cap)
Jan Suikerbuik Loek van Adrichem
Ad Helmons Robbert Boerman
Sjaan Helmons Pieter Geers
Ad A. Theuns Ruud Ghering
Ton Hartmanns Bram Rog
John de Weert

VRIJDAGAVOND DAMES 17+

 

TEAM 16: Dames 1 / 4e klasse

4DD

TEAM  17: Dames 2 / 4e klasse

4DD

Katja Neurink (Cap) Dorith van Hoof (Cap)
Diana Gosselink Manon van Oers
Ilse Plompen Rosanne van den Eijnden
Natasja van de Sande Maartje Brooijmans
Patricia Gosselink

VRIJDAGAVOND DAMES 35+

 

TEAM 18: Dames 1 / 3e klasse

4DD

Melanie Vlietstra (Cap)
Anouk Wensink
Karin van Luijk
Wendy Drenth
Judith Kroon
Brigitte Nolden

VRIJDAGAVOND GEMENGD 35+

TEAM 19: Gemengd 1 / 3e klasse

DD + HD + 2GD

TEAM 20: Gemengd 2 / 3e klasse

DD + HD + 2GD

Marijke Marsman (Cap) Ester Grootegoed (Cap)
Antoinette Claerhoudt Joop Grootegoed
Elice Segers Claudia van Dijk
Ellie Rooms Martin Free
Aad Segers William Quist
Hans Rooms Karin van Opdorp

VRIJDAGMIDDAG HEREN 50+

TEAM 21: Heren 1 / 1e klasse

4HD

Joop Stoeldraijer (Cap)
Gert Reijerkerk
Aad Toussaint
Jos Bolders
Peter van Wesel
Sjaan van Agtmaal
Jaap Groenendijk
Bill Smith

 DINSDAG DAMES 17+

TEAM 22: Dames 1 / 1e klasse

4DD 

Jacqueline van der Ven (Cap)
José van Adrichem
Bernadette Savelkouls
Annette de Vreede
Miriam Zoetekouw

DINSDAG DAMES 35+

 TEAM 23: Dames 1 / 4e klasse

 4DD

 TEAM 24: Dames 2 / 5e klasse

 4DD

 Liesbeth Koenraadt (Cap)  Rianne Buuron (Cap)
 Jacqueline Pasmans  Janine Kardux
 Conny van der Ree  Dimphy van Nieuwenhuyzen
 Thea Willems  Rita Broeders
 Tineke Verbeek  Bianca Konings
 Ineke Timmermans  Judith van Oord
 Nancy van Verseveld
 Arietta Bakker
 Cécile Bovee
 Patricia van Reeken (reserve)

ZOMERAVONDCOMPETITIE WOENSDAG DAMES 17+

TEAM 25: Dames 1 / 2e klasse

4DD 

TEAM 26: Dames 1 / 4e klasse

4DD 

Esther Theuns (Cap) Marijke Marsman
Ester Gebuis-Bolders Irma van Broekhoven
Femke de Kock Rianda Grobecker
Arienne Simons-Mol Astrid van Tuyll
Daphne Mol Nicole Bakker
Annelieke van Meel Esther van Duijn
Francis de Frel Rianne Buuron
Annemieke van den Berg Korien de Hoog
Melanie Vlietstra

Lijst van teamcaptains voorjaarscompetitie

Jeugdcompetitieteams  2018 

 

Jeugdcompetitieteams  2018 

 

 

TVS jeugdteam 1                                    

Groen 1  ,

Bjorn Ossenblok

Bas vd Berg

Anne de Vos

Isabel Uitdewillegen

Floortje de Waal

Marit Heshof

JTBér: Rob Heshof

TVS jeugdteam gemengd  t/m 14 jaar

Thomas de Hoog

Wessel Scherpenisse

Youri Plompen

Li Fen Verstappen

Floor Wensink

Evie Nolden

Bette vd Hoeven

JTB’er: Ellen Verstappen

 

 

   
   
Jongens t/m 17 jaar

Melvin Adriaansen

Sam van Caam

Remco Koolen

Sjef Smits

Sibert Bom

JTB’er: Sylvie van Caam

 

 

 

   
 

Gemengd t/m 17 jaar

Xiu Verstappen

Lisa de Hoog

Cameron Schneideberg

Arnoud van de Ven

Maurice van Duijn

Rens Cooijman

Sophie Aerts

Thije Nolden

Marijke Uitdewillegen

Lotte Heshof

Koen van Adrichem

JTBér  Brigitte Nolden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeugdcompetitieteams  2018  Oranje:

 

Oranje 1 team 1

Mathijs Bijlsma

Dirk Heshof
Alain Huguenin
Jesse de Jong
Dylan Kalf
Matthijs Mol

Manu de Vroom

 

 

 

 

Oranje 1 team 2

Fay Gravestein
Julie Metkemeijer
Daphne van de Par
Jette de Ron
Zahra de Vriend
Zoe Wensink

Lynn van de Kasteele

 

 

Toernooidagen

zondag 18 maart 2018
zondag 25 maart 2018
maandag 2 april 2018
zondag 10 juni 2018
zondag 24 juni 2018
zondag 1 juli 2018

Contactpersonen

Wil je nog iets vragen, of is iets niet duidelijk, neem dan even contact op via mail / telefoon met een van de competitieleider/ commissieleden:
 
Marian Kamminga
+31 6 12851085 ( competitieleider)
Cora van Aalst
0167-567136 /  06-12882277
J.L. Brooijmansdreef 7
Ada Koren 06-49998265 Seringenlaan 4
Lia van Wesel 0167-567080 / 06-22442341 Kruispoort 26
Marian Kamminga 0167-561925 / 06-12851085 Wijngaarden Bolwerk 11
Marjoleine van Nijnatten(jeugd) 0167-565587 / 06-12364920 Wilhelminastraat 1