Onderstaand de teamindeling zoals doorgegeven aan de KNLTB, mis je een speler, dan kan je deze op de speeldag zelf toevoegen.

     
Comp dag Captain Spelers
Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 38 Suzanne Stoeldraijer Meer, Malou van
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1032   Stoeldraijer, Suzanne
    Kools, Debby
    Nederlof, Annemiek
    Olffen, Julia van
    Lieve Ligtenberg
Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 50 Dorith van Hoof Brooijmans, Maartje
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/team/18464   Eijnden, Rosanne van den
    Hoof, Dorith van
    Hoof, Maaike van
    Oers, Manon van
    Wijgergangs, Iris
     
Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 7 Claudia Tak Bakker, Nicole
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/2068   Bierkens-Zantboer, Meriam
    Koning, Angelique de
    Koning, Jolanda de
    Kraak, Marianne
    Tak, Claudia
     
Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 34 Ada Koren Agtmaal-Ooms, Jose van
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/2729   Koren, Ada
    Laane, Addie
    Segers, Elice
    Aalst, Cora van
    Miranda Suijkerbuik
     
Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 17 Marijke Marsman Claerhoudt, Antoinette
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1715   Grootegoed, Esther
    Loon, Ria van
    Marsman, Marijke
    Rooms, Ellie
    Wesel, Lia van
     
Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 21 Melanie Vlietstra Drenth, Wendy
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1790   Kroon, Judith
    Luyk, Karin van
    Nolden, Brigitte
    Vlietstra, Melanie
    Wensink, Anouk
     
Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 23 Ilse Plompen Boerma, Pascalle
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/2119   Broeren-Neurink, Katja
    Gosselink, Diana
    Gosselink, Patricia
    Plompen, Ilse
    Sanden, Natasja van der
     
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 2e klasse – Afdeling 6 Miriam Zoetekouw Adrichem-Fransen, Jose van
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1004   Broekhoven, Irma van
    Savelkouls-Vissers, Bernadette
    Ven, Jacqueline van de
    Vreede, Annette de
    Zoetekouw, Miriam
     
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 14 Conny van der Ree Konings, Bianca
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1032   Pasmans-Ooms, Jacqueline
    Ree, Conny van der
    Timmermans, Ineke
    Verbeek-Schipper, Tineke
    Willems, Thea
     
Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 41   Ehbel, Sven
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/92   Hoeven, Bette van der
    Nolden, Evie
    Ossenblok, Bjorn
    Plompen, Youri
    Scherpenisse, Wessel
    Verstappen, Li Fen
     
Gemengd 17+ Zondag (NB) – 2e klasse – Afdeling 1 Peter van der Minnen Kraaijbeek, Peter
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/3091   Merrienboer, Robert van
    Minnen, Ellen van der
    Minnen, Lotte van der
    Minnen, Peter van der
    Minnen, Tom van der
    Oeffelen, Judith van
    Oeffelen, Veerle van
     
Gemengd 17+ Zondag (NB) – 3e klasse – Afdeling 2 Marijke Uitdewilligen Adrichem, Koen van
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/3085   Brouwers, Melle
    Cooijman, Rens
    Heshof, Lotte
    Nolden, Thije
    Schneiderberg, Cameron
    Uitdewilligen, Marijke
    Verstappen, Xiu
     
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 60   Gravestein, Fay
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/3186   Heijdenrijk, Jayson
    Metkemeijer, Julie
    Par, Daphne van de
    Verkouter, Mathieu
    Wensink, Zoe
    sanne ruijzing
     
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 116   Trampe, Jesse
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1167   Kroon, Jim
    Ligtenberg, Dani
    Patacca, Abel
    Willegers, Ralph
     
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 96   Cuelenaere, Emma
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1187   Geerts, Felice
    Hommel, Sofie
    Meijer, Fiene
    Mous, Kate
    Lubout, Alyssa
     
Heren Dubbel 17+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 9 Jordy Knop Knop, Jordy
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1940   Koevoets, Mario
    Koppen, Ramon van
    Puype, Maurice
    Willegers, Patrick
     
Heren Dubbel 17+ Zaterdag  – 3e klasse – Afdeling 15 Ton Hartmanns Hartmanns, Ton
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/2561   Iriks, Tinus
    Koning, Robert de
    Plompen, Riny
    Steenpaal, Ton van
     
Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 9 John van de Kasteele Abresch, Pieter
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/258   Bergman, Ronald
    Bolders, Ivo
    Fleurbaay, Jean-Paul
    Kasteele, John van de
    Kock, Raymond de
    Kramer, Pieter
    Ron, Wim de
    Wijngaarden, Willem van
     
Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 14 John Bakx Bakx, John
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/409   Bickel, Boudein
    Gosselink, Gert
    Kraaijbeek, Peter
    Ligtenberg, Ronald
    Martens, Rick
     
Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 37 Robbert Boerman Adrichem, Loek van
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/877   Boerman, Robbert
    Geers, Pieter
    Ghering, Ruud
    Roozeboom, Wilbert
    Weert, John de
     
Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6 Michael de Vos Keijsers, Hans
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/908   Koenraadt, Sjoerd
    Melk, Jos
    Visser, Paul
    Vos, Michael de
    Vriend, Jurgen de
Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – 2e klasse – Afdeling 2 Joop Stoeldraijer Agtmaal, Sjaan van
    Boot, Jac.
    Bruijnseels, Jan
    Groenendijk, Jaap
    Reijerkerk, Gert
    Stoeldraijer, Joop
    Toussaint, Aad
    Wesel, Peter van
     
Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 55   Adriaansen, Melvin
    Bom, Sibert
    Koolen, Remco
    Zantboer, Kyle
     
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 56   Heshof, Dirk
    Kasteele, Lynn van de
    Mol, Matthijs
    Ron, Jette de
     
Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 35   Heshof, Marit
    Kasteele, Fenna van de
    Uitdewilligen, Isabel
    Vos, Anne de
    Waal, Floortje de