e-Boekhouden.nl
TV Steenbergen

Voorjaarscompetitie 2020

De indeling en het programma van de voorjaarscompetitie 2020 is bekend.Via de KNTLB Club App heb je toegang tot alle competitie uitslagen en standen, het wedstrijdprogramma én je rating.

Via mijnknltb.toernooi.nl kun je ook de stand per team opzoeken.

Heel veel succes!

De VCL commissie

SENIOREN

DINSDAG

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
2e klasse – Afdeling 19
Adrichem-Fransen, Jose van
Broekhoven, Irma van
Savelkouls-Vissers, Bernadette
Ven, Jacqueline van de
Vreede, Annette de
Zoetekouw, Miriam (C)
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
3e klasse – Afdeling 1
Koenraadt, Liesbeth
Pasmans-Ooms, Jacqueline
Ree, Conny van der (C)
Timmermans, Ineke
Verbeek-Schipper, Tineke
Willems, Thea
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
3e klasse – Afdeling 4
Aerts, Kristien
Bovee, Cecile
Buuron, Rianne (C)
Duijn-van Tongeren, Esther van
Grobecker-van der Steen, Rianda
Konings, Bianca
Oord, Judith van
Visser, Jolanda

VRIJDAG

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond –
2e klasse – Afdeling 36
Berg, Annemieke van den
Gebuis-Bolders, Ester
Kock, Femke de
Meel, Annelieke van
Mol, Daphne
Simons, Arienne
Theuns, Esther (C)
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond –
3e klasse – Afdeling 59
Brooijmans, Maartje
Eijnden, Rosanne van den
Hoof, Dorith van (C)
Hoof, Maaike van
Wijgergangs, Iris
Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond –
2e klasse – Afdeling 23
Claerhoudt, Antoinette
Grootegoed, Esther
Loon, Ria van
Marsman, Marijke (C)
Rooms, Ellie
Segers, Elice
Wesel, Lia van
Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond –
3e klasse – Afdeling 22
Drenth, Wendy
Kroon, Judith
Luyk, Karin van
Nolden, Brigitte
Vlietstra, Melanie (C)
Wensink, Anouk
Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond –
4e klasse – Afdeling 27
Boerma, Pascalle
Broeren-Neurink, Katja
Gosselink, Diana
Plompen, Ilse (C)
Sanden, Natasja van der
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond –
1e klasse – Afdeling 5
Abresch, Pieter
Bergman, Ronald
Bolders, Ivo
Fleurbaay, Jean-Paul
Kasteele, John van de (C)
Kock, Raymond de
Kramer, Pieter
Ron, Wim de
Wijngaarden, Willem van
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond –
3e klasse – Afdeling 22
Bakx, John (C)
Bickel, Boudein
Gosselink, Gert
Kraaijbeek, Peter
Ligtenberg, Ronald
Martens, Rick
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond –
4e klasse – Afdeling 50
Adrichem, Loek van
Boerman, Robbert (C)
Geers, Pieter
Ghering, Ruud
Roozeboom, Wilbert
Weert, John de
Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag –
2e klasse – Afdeling 7
Agtmaal, Sjaan van
Boot, Jac.
Bruijnseels, Jan
Groenendijk, Jaap
Reijerkerk, Gert
Stoeldraijer, Joop (C)
Toussaint, Aad
Wesel, Peter van

ZATERDAG

Dames Dubbel 17+ Zaterdag –
3e klasse – Afdeling 15
Bakker, Nicole
Bierkens-Zantboer, Meriam
Koning, Angelique de
Koning, Jolanda de
Kraak, Marianne
Tak, Claudia (C)
Gemengd 17+ Zaterdag –
3e klasse – Afdeling 58
Iriks-v.d. Heyden, Anja
Knop, Frank
Knop-Minheere, Marja
Kock, Wim de (C)
Kock-Raats, Marjan de
Schilt, Mattie van
Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) –
3e klasse – Afdeling 6
Buuron, Benny
Gosselink, Gert
Teeuw, Robert
Theuns, Rolf
Vriend, Jurgen de (C)
Heren Dubbel 17+ Zaterdag –
1e klasse – Afdeling 6
Knop, Jordy (C)
Koevoets, Mario
Koppen, Ramon van
Puype, Maurice
Willegers, Patrick
Heren Dubbel 17+ Zaterdag –
3e klasse – Afdeling 25
Hartmanns, Ton (C)
Iriks, Tinus
Koning, Robert de
Plompen, Riny
Steenpaal, Ton van

ZONDAG

Gemengd 17+ Zondag (NB) –
2e klasse – Afdeling 2
Kraaijbeek, Peter
Merrienboer, Robert van
Minnen, Ellen van der
Minnen, Lotte van der
Minnen, Peter van der (C)
Minnen, Tom van der
Oeffelen, Judith van
Oeffelen, Veerle van
Gemengd 17+ Zondag (NB) –
3e klasse – Afdeling 2


Captain: Marijke Uitdewilligen
Adrichem, Koen van
Brouwers, Melle
Cooijman, Rens
Heshof, Lotte
Nolden, Thije
Schneiderberg, Cameron
Uitdewilligen, Marijke
Verstappen, Xiu